Pozvánka na besedy 7.4.2011

TOURFILM  - Pozvánka Za Eskymáky do Grónska II.díl cyklu besed "Cestování s kloboukem"ve čtvrtek 7.4. od 17:00 hodin v ORBIS MEDIA CENTER - Praha, Vinohradská ul. (druhý dům pod Vinohradskou tržnicí.)

Za Eskymáky do Grónska - Průvodci druhého dílu cyklu Cestování s kloboukem budou ve čtvrtek 7.4.2011 manželé Alena a Jaroslav Klempířovi.

O množství získaných nových poznatků a vědomostí o Grónsku se manželé Alena a Jaroslav Klempířovi velmi rádi dělí s posluchači i diváky jak při televizních, tak rozhlasových vystoupeních. Pravidelně se stávají našimi hosty během říjnového mezinárodního festivalu TOURFILM v Karlových Varech. Tak proč nezabrousit do této ledové krajiny i v jiném měsíci a pro jiné publikum?

O nejčerstvějších zážitcích při jejich cestách přírodou, plavbách mezi obrovskými plovoucími ledovými horami, o setkáních s dlouholetými přáteli, s rybáři, lovci, osobnostmi umění a kultury či s vrcholnými představiteli politického života, o tom všem nám přijdou vyprávět ve čtvrtek 7.4.2011 do nových prostor České centrály cestovního ruchu - CzechTourism pojmenovaných ORBIS Media Center.

Beseda bude probíhat formou vyprávění, diskuzí, ukázkou dobových kostýmů i tamní řeči a samozřejmě nebude chybět prezentace fotografií.

Začínáme jako vždy v 17,00 hodin. Vstup zdarma.

Srdečně zve TOURFILM, Avant promotion s.r.o.


Prohlédněte si fotografie

Celkem v galerii 7 fotografií.

VIDEO

Plavby ledovým královstvím

» zobrazit videogalerii
Recenze II. vydání knihy o Grónsku
Nabídka vzdělávacích programů!

Přednáška o Grónsku

O poznaném životě v zemi Eskymáků, zemi ledu, vyprávějí Alena a Jaroslav Klempířovi.

Zobrazit více info
NAŠE AKCE

Jak objednat naši knihu

Novou knihu Aleny a Jaroslava Klempířových TAJE GRÓNSKÉHO ŽIVOTA  můžete objednat se slevou 22% přímo u Nakladatelství Olympia, s.r.o., které tuto knihu vydalo. Cena na  trhu 449 Kč, se sle [...]

ZOBRAZIT VÍCE AKCÍ
KONTAKTUJTE NÁS

Alena Klempířová a Jaroslav Klempíř


+420 271 911 401
klempirovi@seznam.cz

Chcete se dozvědět podrobnosti o plánovaných akcích? Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

Malý česko-grónský slovník

Prohlédněte si náš skromný česko - grónský slovníček. Jistě to pro Vás bude zajímavé...

ZOBRAZIT VíCE

(c) Copyright 2011 - Polární svět. Všechna práva vyhrazena.


Vytvořil NAUSUS s.r.o.